Blog
Buradasınız: Anasayfa / Blog
Blog
Bizden son haberlere ve duyurulara ulaşmak için aşağıdaki listelere gözatabilirsiniz
Bu Başarı Hepimizin
2014-2015 Bursa Okullar Arası Satranç İl Birinciliği Turnuvasında Öğrencimiz Beyza Serbest Katıldığı kategoride 6 Maçın 5'ini kazanarak 2. olmuştur.Bu Başarısı ile Okullar arası Bölge Yarışmasına Katılmaya Hak Kazanmıştır. Öğrencimizi Göstermiş Olduğu Başarıdan Dolayı Tebrik ediyor Başarılarının devamını diliyoruz
Okul Sporları Türkiye Birinciliği
VE FİNAL Evet elemeleri bir bir geçen öğrencimiz Beyza Serbest 31 Mayıs - 5 Haziran 2015 arası Balıkesir Burhaniye'de gerçekleşen Okul Sporları Türkiye Finalinde öğrencimiz katıldığı Küçük Kızlar kategorisinde 60 kişi içersinden 28. olarak güzel bir başarı elde etmiştir hedef tabiki herzaman birinciliktir.Fianlde birbirinden zorlu rakiplere karşı güzel mücadele eden öğrencimizi ilk yılında almış olduğu tüm başarıları kutluyor birinciliklerle dolu daha güzel başarılar geçirmesini diliyoruz.
Uludağ Satranç Turnuvasından 1.lik ile Döndük
Uludağ Satranç Kulübünün 18-19 Maysı 2019 tarihlerinde düzenlemiş olduğu tunuvya katılan sporcumuz Umut Aras Yıldırım Tüm Maçlarını kazanarak 1.olmuştur.
Nida Satranç Turnuvasından 2.likle Döndük
Nida Satranç Kulübünün 16-17 Şubat 2019 Tarihinde Düzenlemiş olduğu tunuvya katılan sporcumuz Umut Aras Yıldırım 2.oldu.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın