Eği̇ti̇mleri̇mi̇z
Buradasınız: Anasayfa / Eği̇ti̇mleri̇mi̇z
Eği̇ti̇mleri̇mi̇z
Verdiğimiz eğitimlere aşağıdan ulaşabilirsiniz
Satranç Eğitimi

Satranç Eğitimi

Kulübümüzde satranç eğitimi başlangıç düzeyinden ileri düzeye kadar verilmekte olup üst düzey Antrenörler tarafından verilmektedir.En az 4 en Fazla 8 kişilik sınıflarda özel birebir ilgi ile sporcularımızı en iyi şekilde yetiştiriyoruz.Her çocuk özeldir düşüncemiz ile hareket ediyor başarı odaklı çalışıyoruz.Çünkü biz sizin için varız.

Resim Eğitimi

Resim Eğitimi

Resim sanatı, özlem, duygu ve düşüncelerin belli estetik kurallar çerçevesinde iki boyutlu bir düzlem üzerine yansıtılmasına dayanan sanat dalı. Resimde hacim, mekan, hareket ve ışık etkileri, resimsel öğeler aracılığıyla elde edilir;

Akıl ve Zeka Oyunları

Akıl ve Zeka Oyunları

Zekâ oyunları oynamak, bulmaca ve sudoku çözmek, satranç oynamak, rübik küp çözmek, kelime oyunları oynamak gibi aktiviteler beyne egzersiz yaptırdığı için odaklanmayı ve hatırlamayı arttırıyor.

İngilizce Eğitimi

İngilizce Eğitimi

İngilizce (İngilizce: English), Batı Cermen dillerine ait, İngiltere kökenli bir dildir. Amerika Birleşik Devletleri, Anglofon Karayipler, Avustralya, Birleşik Krallık, İrlanda Cumhuriyeti, Kanada ve Yeni Zelanda'da yaşayanların çoğunun anadilidir. İkinci dil ve resmî dil olarak dünya genelinde, özellikle İngiliz Milletler Topluluğu ülkeleri ve çok sayıda uluslararası örgüt tarafından kullanılmaktadır.

Web Tasarım ve Photoshop

Web Tasarım ve Photoshop

Bilgisayar kullanımı , Web tasaarım ve programlama kurslarımız ile yeni bir meslek sahibi olabilirsiniz Grafik tasarım eğitimimiz ile firmaların tasarım bölümlerinde iş bulma imkanı yakalayabilirsiniz.uygun fiyat garantisi kaliteli eğitim ile biz size yardımcı olmak için buradayız.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın